Selfie stick na wakacjach to podstawa

Wakacje to wyjątkowy czas w ciągu roku, który każdy chce zapamiętać jak najdłużej. Warto więc uwiecznić radosne momenty na filmach i fotografiach, aby później mieć materiały do wspominek. Do części z nich na pewno przyda Ci się selfie stick, czyli specjalny uchwyt do robienia zdjęć z ręki.

Kijek do GoPro i doskonałe ujęcia z samotnej podróży

Wiele osób ceni samotne wyjazdy w nieznane. Podczas takich podróży można poznać nowych ludzi, ale również dowiedzieć się czegoś o sobie. Kiedy jednak przemieszczasz się po świecie sam, nie masz kompana, którego możesz w każdej chwili poprosić o zrobienie Ci zdjęcia. Z pewnością więc nie raz przyda Ci się kijek do GoPro. Dzięki niemu wykonasz wiele ciekawych nagrań i fotografii. Będziesz niezależny od innych ludzi i nawet jeśli w pobliżu nie znajdziesz akurat nikogo chętnego do uwiecznienia danego momentu, sam będziesz mógł wykonać ujęcie zgodnie ze swoją wizją.

Jak działa selfie stick?

Selfie stick to niewielki element wyposażenia, który zwiększa możliwości kamery czy aparatu. Taki krótki uchwyt do GoPro ma kształt kijka, mocowanego do urządzenia robiącego filmy i zdjęcia. W jego dolnej części, za którą trzymasz, znajdują się guziki. Umożliwiają one obsługę sprzętu, który po przykręceniu do kijka, znajduje się dalej niż byłbyś w stanie sięgnąć ręką.

Krótki uchwyt do GoPro ułatwia robienie zdjęć

Kijek do GoPro ma właśnie za zadanie pokazać świat z lepszej perspektywy niż ta, którą jesteś w stanie osiągnąć, robiąc selfie z ręki. Taki krótki uchwyt do GoPro sprawia na przykład, że w kadrze w końcu mieszczą się wszyscy Twoi przyjaciele.

Uchwyty o różnych parametrach

W zależności od swoich potrzeb możesz znaleźć w sklepach selfie sticki o różnej długości. Niektóre z nich da się nawet regulować. Zajrzyj na https://www.gohd.pl/kategoria/uchwyty/teleskopowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *